MS3102E22-14SW
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3102E22-14SW
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP
Fitxak: 1.MS3102E22-14SW.pdf2.MS3102E22-14SW.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
MS3102E22-14SWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3102E22-14SW fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1895 pcs Datuen fitxa 1.MS3102E22-14SW.pdf2.MS3102E22-14SW.pdf
Tentsioaren balorazioa 500VAC, 700VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-14 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Beste izenak IMS3102E22-14SW
MS3102E22-14SWPG
MS3102E22-14SWPG-ND
MS3102E2214SW
Orientazio W Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 19 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
Uneko balorazioa 22A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -
Kontaktua Amaitu - Mating Silver Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kolore Olive Drab
Produktu erlazionatuak
MS3102E22-14S
MS3102E22-14S
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP
Stockean: 2425 pcs
Deskarga: MS3102E22-14S.pdf
RFQ
MS3102E22-14SZ
MS3102E22-14SZ
fabrikatzaileak: Amphenol Industrial
deskribapena: ER 19C 19#16 SKT RECP
Stockean: 2554 pcs
Deskarga:
RFQ
MS3102E22-14PZ
MS3102E22-14PZ
deskribapena: CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP
Deskarga: MS3102E22-14PZ.pdf
MS3102E22-14SW
MS3102E22-14SW