MS3102E22-14PW
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3102E22-14PW
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP
Fitxak: 1.MS3102E22-14PW.pdf2.MS3102E22-14PW.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MS3102E22-14PWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3102E22-14PW fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2727 pcs Datuen fitxa 1.MS3102E22-14PW.pdf2.MS3102E22-14PW.pdf
Tentsioaren balorazioa 500VAC, 700VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-14 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Beste izenak IMS3102E22-14PW
MS3102E22-14PWPG
MS3102E22-14PWPG-ND
MS3102E2214PW
Orientazio W Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 19 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
Uneko balorazioa 22A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -
Kontaktua Amaitu - Mating Silver Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kolore Olive Drab
Produktu erlazionatuak
MS3102E22-14P
MS3102E22-14P
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP