MS3102E22-12S
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3102E22-12S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP
Fitxak: 1.MS3102E22-12S.pdf2.MS3102E22-12S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MS3102E22-12Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3102E22-12S fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4094 pcs Datuen fitxa 1.MS3102E22-12S.pdf2.MS3102E22-12S.pdf
Tentsioaren balorazioa 500VAC, 700VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-12 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Beste izenak IMS3102E22-12S
MS3102E22-12SPG
MS3102E22-12SPG-ND
MS3102E2212S
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 5 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
Uneko balorazioa 22A, 74A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -
Kontaktua Amaitu - Mating Silver Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kolore Olive Drab
Produktu erlazionatuak
MS3102E22-11S
MS3102E22-11S
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT FMALE 2POS SOLDER CUP
Stockean: 5102 pcs
Deskarga: MS3102E22-11S.pdf
RFQ
MS3102E22-12S
MS3102E22-12S
fabrikatzaileak: Amphenol Industrial
deskribapena: CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP
Stockean: 3364 pcs
Deskarga: MS3102E22-12S.pdf
RFQ
MS3102E22-12SW
MS3102E22-12SW
fabrikatzaileak: Cannon