MS3101R22-14S
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3101R22-14S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP
Fitxak: 1.MS3101R22-14S.pdf2.MS3101R22-14S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
MS3101R22-14Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3101R22-14S fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1155 pcs Datuen fitxa 1.MS3101R22-14S.pdf2.MS3101R22-14S.pdf
Tentsioaren balorazioa 500VAC, 700VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-14 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Beste izenak IMS3101R22-14S
MS3101R2214S
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 19 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
Uneko balorazioa 22A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -