MS3101F24-28SZ
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3101F24-28SZ
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 24POS SOLDER CUP
Fitxak: 1.MS3101F24-28SZ.pdf2.MS3101F24-28SZ.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
MS3101F24-28SZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3101F24-28SZ fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 24POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1275 pcs Datuen fitxa 1.MS3101F24-28SZ.pdf2.MS3101F24-28SZ.pdf
Tentsioaren balorazioa 200VAC, 250VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 24-28 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Orientazio Z
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 24
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Ezaugarriak Cable Clamp Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver Uneko balorazioa 22A
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Silver
Konektore mota Receptacle, Female Sockets Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS3101F24-28S
MS3101F24-28S
fabrikatzaileak: Amphenol Industrial
deskribapena: CONN RCPT FMALE 24POS SOLDER CUP
Stockean: 1426 pcs
Deskarga: MS3101F24-28S.pdf
RFQ
MS3101F24-5P
MS3101F24-5P
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT MALE 16POS SOLDER CUP
Stockean: 6399 pcs
Deskarga: MS3101F24-5P.pdf
RFQ
Deskarga: MS3101F24-5P.pdf
MS3101F24-2P
MS3101F24-2P
fabrikatzaileak: ITT Cannon, LLC
deskribapena: CONN RCPT 7POS INLINE W/PINS
Deskarga: MS3101F24-2P.pdf
fabrikatzaileak: Cannon