MS3101F22-27P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3101F22-27P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 9 POS FREE HNG W/PINS
Fitxak: 1.MS3101F22-27P.pdf2.MS3101F22-27P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
MS3101F22-27Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3101F22-27P fabrikatzailea ITT Cannon, LLC
deskribapena CONN RCPT 9 POS FREE HNG W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1405 pcs Datuen fitxa 1.MS3101F22-27P.pdf2.MS3101F22-27P.pdf
Tentsioaren balioa 500VAC, 700VDC Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Solder Cup Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series Military, MIL-DTL-5015, MS
RoHS egoera Bulk Beste izenak IMS3101F22-27P
MS3101F2227P
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 9
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Fabrikatzailearen zatia zenbakia MS3101F22-27P
Diametro handiak hornituak 22-27 Ezaugarriak Strain Relief
Zabaldutako deskribapena 9 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver deskribapena CONN RCPT 9 POS FREE HNG W/PINS
Uneko balorazioa 22A, 74A Uneko - Max / Kontaktua Threaded
Harremanetarako materiala N (Normal) Kontaktua Amaitu Loditasuna Silver
Konektore mota Receptacle, Male Pins Kablearen diametroa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS3101F22-23S
MS3101F22-23S
fabrikatzaileak: Amphenol Industrial
deskribapena: CONN RCPT FMALE 8POS SOLDER CUP