MS3101E20-22P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3101E20-22P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 6POS SOLDER CUP
Fitxak: 1.MS3101E20-22P.pdf2.MS3101E20-22P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MS3101E20-22Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3101E20-22P fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT MALE 6POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5445 pcs Datuen fitxa 1.MS3101E20-22P.pdf2.MS3101E20-22P.pdf
Tentsioaren balorazioa 500VAC, 700VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 20-22 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Beste izenak IMS3101E20-22P
MS3101E2022P
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 6 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Cable Clamp
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 6 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
Uneko balorazioa 22A, 74A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -