MS3100R24-28SY
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3100R24-28SY
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 24POS SOLDER CUP
Fitxak: 1.MS3100R24-28SY.pdf2.MS3100R24-28SY.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MS3100R24-28SYren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3100R24-28SY fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 24POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4461 pcs Datuen fitxa 1.MS3100R24-28SY.pdf2.MS3100R24-28SY.pdf
Tentsioaren balorazioa 200VAC, 250VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 24-28 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Orientazio Y
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 24
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Flange
Ezaugarriak Backshell Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver Uneko balorazioa 22A