MS3100R22-6S
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3100R22-6S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 3POS WALL MNT SKT
Fitxak: MS3100R22-6S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
MS3100R22-6Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3100R22-6S fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT 3POS WALL MNT SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1100 pcs Datuen fitxa MS3100R22-6S.pdf
Tentsioaren balorazioa 900VAC, 1250VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-6 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 3
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Flange
Ezaugarriak Backshell Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 3 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver Uneko balorazioa 22A, 74A