MS3100E24-28S
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3100E24-28S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 24POS SOLDER CUP
Fitxak: 1.MS3100E24-28S.pdf2.MS3100E24-28S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
MS3100E24-28Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3100E24-28S fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 24POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1253 pcs Datuen fitxa 1.MS3100E24-28S.pdf2.MS3100E24-28S.pdf
Tentsioaren balorazioa 200VAC, 250VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 24-28 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Beste izenak IMS3100E24-28S
MS3100E24-28SPG
MS3100E24-28SPG-ND
MS3100E2428S
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 24 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Cable Clamp
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
Uneko balorazioa 22A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -
Kontaktua Amaitu - Mating Silver Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS3100E24-28P
MS3100E24-28P
fabrikatzaileak: Amphenol Industrial
deskribapena: CONN RCPT MALE 24POS SOLDER CUP
Stockean: 1540 pcs
Deskarga: MS3100E24-28P.pdf
RFQ
MS3100E24-28S
MS3100E24-28S
fabrikatzaileak: Amphenol Industrial Operations
deskribapena: CONN RCPT 24POS WALL MNT W/SCKT