MS3100E22-19PZ
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3100E22-19PZ
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 14POS SOLDER CUP
Fitxak: 1.MS3100E22-19PZ.pdf2.MS3100E22-19PZ.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MS3100E22-19PZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3100E22-19PZ fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT MALE 14POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5196 pcs Datuen fitxa 1.MS3100E22-19PZ.pdf2.MS3100E22-19PZ.pdf
Tentsioaren balorazioa 500VAC, 700VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-19 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Beste izenak IMS3100E22-19PZ
MS3100E2219PZ
Orientazio Z Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 14 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Cable Clamp
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 14 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
Uneko balorazioa 22A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -
Kontaktua Amaitu - Mating Silver Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS3100E22-19P
MS3100E22-19P
fabrikatzaileak: Amphenol Industrial
deskribapena: CONN RCPT MALE 14POS SOLDER CUP
Stockean: 1698 pcs
Deskarga: MS3100E22-19P.pdf
RFQ
MS3100E22-18S
MS3100E22-18S
deskribapena: CONN RCPT FMALE 8POS SOLDER CUP
Stockean: 2104 pcs
Deskarga: MS3100E22-18S.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT MALE 9POS SOLDER CUP