MS3100E22-14S
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3100E22-14S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 19 POS WALL MNT W/SCKT
Fitxak: MS3100E22-14S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
MS3100E22-14Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3100E22-14S fabrikatzailea ITT Cannon, LLC
deskribapena CONN RCPT 19 POS WALL MNT W/SCKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1476 pcs Datuen fitxa MS3100E22-14S.pdf
Tentsioaren balioa 500VAC, 700VDC Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Solder Cup Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series Military, MIL-DTL-5015, MS
RoHS egoera Bulk Beste izenak IMS3100E22-14S
MS3100E2214S
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 19
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Fabrikatzailearen zatia zenbakia MS3100E22-14S
Diametro handiak hornituak 22-14 Ezaugarriak Strain Relief
Zabaldutako deskribapena 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver deskribapena CONN RCPT 19 POS WALL MNT W/SCKT
Uneko balorazioa 22A Uneko - Max / Kontaktua Threaded
Harremanetarako materiala N (Normal) Kontaktua Amaitu Loditasuna Silver
Konektore mota Receptacle, Female Sockets Kablearen diametroa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS3100E22-14SW
MS3100E22-14SW
fabrikatzaileak: ITT Cannon, LLC
deskribapena: CONN RCPT 19 POS WALL MNT W/SCKT
Stockean: 1257 pcs
Deskarga: MS3100E22-14SW.pdf
RFQ
MS3100E22-14P
MS3100E22-14P
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP
Stockean: 3438 pcs
Deskarga: MS3100E22-14P.pdf
RFQ
MS3100E22-14S
MS3100E22-14S
fabrikatzaileak: Amphenol Industrial
deskribapena: CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP