MS3100E22-12S
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3100E22-12S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP
Fitxak: 1.MS3100E22-12S.pdf2.MS3100E22-12S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MS3100E22-12Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3100E22-12S fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4939 pcs Datuen fitxa 1.MS3100E22-12S.pdf2.MS3100E22-12S.pdf
Tentsioaren balorazioa 500VAC, 700VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-12 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Beste izenak IMS3100E22-12S
MS3100E22-12SPG
MS3100E22-12SPG-ND
MS3100E2212S
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 5 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Cable Clamp
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
Uneko balorazioa 22A, 74A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -