MS3100E20-22S
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3100E20-22S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP
Fitxak: 1.MS3100E20-22S.pdf2.MS3100E20-22S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
MS3100E20-22Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3100E20-22S fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1210 pcs Datuen fitxa 1.MS3100E20-22S.pdf2.MS3100E20-22S.pdf
Tentsioaren balorazioa 500VAC, 700VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 20-22 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Beste izenak IMS3100E20-22S
MS3100E20-22SPG
MS3100E20-22SPG-ND
MS3100E2022S
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 6 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Cable Clamp
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
Uneko balorazioa 22A, 74A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -
Kontaktua Amaitu - Mating Silver Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS3100E20-22P
MS3100E20-22P
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT MALE 6POS SOLDER CUP
Stockean: 5390 pcs
Deskarga: MS3100E20-22P.pdf
RFQ
MS3100E20-19S
MS3100E20-19S
fabrikatzaileak: Amphenol Industrial
deskribapena: CONN RCPT FMALE 3POS SOLDER CUP
Stockean: 1473 pcs
Deskarga: MS3100E20-19S.pdf
RFQ
MS3100E20-22SX
MS3100E20-22SX
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP
Deskarga: MS3100E20-22SX.pdf
MS3100E20-22SW
MS3100E20-22SW