MKJ3C7F8-13DN
CannonCannon
MKJ3C7F8-13DN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MKJ3C7F8-13DN
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 13POS GOLD SLDR
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 988 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 988 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
MKJ3C7F8-13DNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MKJ3C7F8-13DN fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 13POS GOLD SLDR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 988 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa 500VAC Bukaera Solder
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 9-35 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Electroless Nickel Series MKJ3
Packaging Bulk Beste izenak 1003-1530
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Posizio kopurua 13 Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole
Ezaugarri muntatzea Bulkhead Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 13 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold
Uneko balorazioa 5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)