MDVB1-51SCBRP
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDVB1-51SCBRP
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN MICRO-D RCPT 51POS R/A SLDR
Fitxak: MDVB1-51SCBRP.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 327 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 327 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
MDVB1-51SCBRPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDVB1-51SCBRP fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN MICRO-D RCPT 51POS R/A SLDR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 327 pcs Datuen fitxa MDVB1-51SCBRP.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row
Shell Material, Amaitu - Series MDVB
Packaging Bulk Beste izenak 097348-0062
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 125°C Errenkada kopurua 3
Posizio kopurua 51 Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polyester Thermoplastic, Glass Filled
Flange Feature Mating Side, Female Screwlock (2-56) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 51 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector Uneko balorazioa 3A