MDV1-51SS
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDV1-51SS
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN MICRO-D RCPT 51POS PNL MNT
Fitxak: MDV1-51SS.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 627 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 627 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
MDV1-51SSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDV1-51SS fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN MICRO-D RCPT 51POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 627 pcs Datuen fitxa MDV1-51SS.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Cup Shell tamaina, konektorearen diseinua 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Shell Material, Amaitu - Series MDV
Packaging Bulk Beste izenak 098464-0002
Tenperatura operatiboa - Errenkada kopurua 3
Posizio kopurua 51 Muntaketa mota Panel Mount
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polyester, Glass Filled
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 51 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector Uneko balorazioa 3A