MDM02-E31
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDM02-E31
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN MICRO-D RCPT 31POS PNL MNT
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 954 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 954 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
MDM02-E31ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDM02-E31 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN MICRO-D RCPT 31POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 954 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Cup Shell tamaina, konektorearen diseinua 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Packaging Bulk Beste izenak IMDM02-E31
MDM02E31
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 31 Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Liquid Crystal Polymer (LCP)
Flange Feature Housing/Shell (2-56) Ezaugarriak Shielded
Deskribapen zehatza 31 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector Uneko balorazioa 3A