MDM-9PH048B
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDM-9PH048B
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena MICRO 9 M 48" RBW
Fitxak:
  • Mezua
MDM-9PH048Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDM-9PH048B fabrikatzailea Cannon
deskribapena MICRO 9 M 48" RBW Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1570 pcs Datuen fitxa
Usage - Mota D-Type, Micro-D
estali - Series 83513-Style Micro D Metal Shell (MDM)
Posizio kopurua 9 Luzera 4.00' (1.22m)
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Kontaktua Amaitu Gold
Kolore Multiple, Individual 2. Konexatzailea Individual Wire Leads
1. Konexatzailea Plug, Male Pins
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MDM-9PH047K-A174
MDM-9PH047K-A174
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: MICRO 9C P 6" WHT JACKS NI
Stockean: 1050 pcs
Deskarga:
RFQ
MDM-9PH048B-A174
MDM-9PH048B-A174
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN MICRO-D PLUG 9POS STR