MDM-51SL1P
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDM-51SL1P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN MICRO-D RCPT 51POS PNL MNT
Fitxak: MDM-51SL1P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 680 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 680 pcs
  • Mezua
MDM-51SL1Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDM-51SL1P fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN MICRO-D RCPT 51POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 680 pcs Datuen fitxa MDM-51SL1P.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Wire Leads Shell tamaina, konektorearen diseinua 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Packaging Bulk Beste izenak 096523-0023
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 3
Posizio kopurua 51 Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Liquid Crystal Polymer (LCP)
Flange Feature Mating Side, Female Screwlock (2-56) Ezaugarriak Shielded
Deskribapen zehatza 51 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector Uneko balorazioa 3A