MDM-51SH034A
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDM-51SH034A
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena MICRO 51POS SKT 8"
Fitxak: 1.MDM-51SH034A.pdf2.MDM-51SH034A.pdf
  • Mezua
MDM-51SH034Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDM-51SH034A fabrikatzailea Cannon
deskribapena MICRO 51POS SKT 8" Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1001 pcs Datuen fitxa 1.MDM-51SH034A.pdf2.MDM-51SH034A.pdf
Usage - Mota D-Type, Micro-D
estali - Series MDM
Beste izenak IMDM-51SH034A
MDM51SH034A
Posizio kopurua 51
Luzera 0.667' (203.20mm, 8.00") Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Deskribapen zehatza D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 0.667' (203.20mm, 8.00") Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads Kontaktua Amaitu Loditasuna -