MDM-51PH034L
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDM-51PH034L
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena MICRO 51POS PIN 8"
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 878 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 878 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
MDM-51PH034Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDM-51PH034L fabrikatzailea Cannon
deskribapena MICRO 51POS PIN 8" Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 878 pcs Datuen fitxa
Usage - Mota D-Type, Micro-D
estali - Series MDM
Beste izenak IMDM-51PH034L
MDM51PH034L
Posizio kopurua 51
Luzera 0.667' (203.20mm, 8.00") Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Deskribapen zehatza D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 0.667' (203.20mm, 8.00") Plug, Male Pins to Individual Wire Leads Kontaktua Amaitu Loditasuna -