MDM-37SCBRPL58
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDM-37SCBRPL58
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN MICRO-D RCPT 37POS R/A
Fitxak: MDM-37SCBRPL58.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 381 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 381 pcs
  • Mezua
MDM-37SCBRPL58ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDM-37SCBRPL58 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN MICRO-D RCPT 37POS R/A Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 381 pcs Datuen fitxa MDM-37SCBRPL58.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Wire Leads Shell tamaina, konektorearen diseinua 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row
Packaging Bulk Beste izenak 096521-0821
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 37 Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Liquid Crystal Polymer (LCP)
Flange Feature Mating Side, Female Screwlock (2-56) Ezaugarriak Shielded
Deskribapen zehatza 37 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector Uneko balorazioa 3A