MDM-37SCBRP
CannonCannon
MDM-37SCBRP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDM-37SCBRP
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN MICRO-D RCPT 37POS R/A SLDR
Fitxak: 1.MDM-37SCBRP.pdf2.MDM-37SCBRP.pdf3.MDM-37SCBRP.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 424 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 424 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
MDM-37SCBRPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDM-37SCBRP fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN MICRO-D RCPT 37POS R/A SLDR Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 424 pcs Datuen fitxa 1.MDM-37SCBRP.pdf2.MDM-37SCBRP.pdf3.MDM-37SCBRP.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row
Packaging Bulk Beste izenak 096521-0239
IMDM-37SCBRP
IMDM-37SCBRP-ND
MDM-37SCBRP-ND
MDM37SCBRP-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 37 Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Liquid Crystal Polymer (LCP)
Flange Feature Mating Side, Female Screwlock (2-56) Ezaugarriak Shielded
Deskribapen zehatza 37 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector Uneko balorazioa 3A
Harremanetarako mota Signal Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako formularioa - Kontaktua Amaitu Loditasuna -
Kontaktua Amaitu Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Konektorearen estiloa D-Type, Micro-D Kolore -
Backset tartea -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MDM-37SCBRP-A174
MDM-37SCBRP-A174
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN MICRO-D RCPT 37POS R/A SLDR
Stockean: 343 pcs
Deskarga: MDM-37SCBRP-A174.pdf
RFQ
MDM-37SCBRP-19-A172
MDM-37SCBRP-19-A172
fabrikatzaileak: Cannon