MDM-37SCBRM7
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDM-37SCBRM7
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN MICRO-D RCPT 37POS R/A SLDR
Fitxak: 1.MDM-37SCBRM7.pdf2.MDM-37SCBRM7.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 413 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 413 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mezua
MDM-37SCBRM7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDM-37SCBRM7 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN MICRO-D RCPT 37POS R/A SLDR Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 413 pcs Datuen fitxa 1.MDM-37SCBRM7.pdf2.MDM-37SCBRM7.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row
Packaging Bulk Beste izenak 096521-0672
IMDM-37SCBRM7
IMDM-37SCBRM7-ND
MDM37SCBRM7-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 37 Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Liquid Crystal Polymer (LCP)
Flange Feature Mating Side, Female Screwlock (2-56) Ezaugarriak Shielded
Deskribapen zehatza 37 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector Uneko balorazioa 3A