| Zenbakiaren zenbakia | MDM-37SCBR | fabrikatzailea | Cannon |
|---|---|---|---|
| deskribapena | CONN MICRO-D RCPT 37POS R/A SLDR | Lead Free Status / RoHS egoera | Ez dagokio / RoHS ez betetzeagatik |
| Kopurua eskuragarri | 406 pcs | Datuen fitxa | MDM-37SCBR.pdf |
| Wire Gauge | - | Tentsioaren balorazioa | - |
| Bukaera | Solder | Shell tamaina, konektorearen diseinua | 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row |
| Tenperatura operatiboa | -55°C ~ 125°C | Errenkada kopurua | 2 |
| Posizio kopurua | 37 | Muntaketa mota | Panel Mount, Through Hole, Right Angle |
| Ingress Protection | - | Etxebizitza materiala | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Flange Feature | Housing/Shell (Unthreaded) | Ezaugarriak | Shielded |
| Deskribapen zehatza | 37 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector | Uneko balorazioa | 3A |