MDM-37PSA
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDM-37PSA
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN MICRO-D PLUG 37POS PNL MNT
Fitxak: 1.MDM-37PSA.pdf2.MDM-37PSA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 925 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 925 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
MDM-37PSAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDM-37PSA fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN MICRO-D PLUG 37POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 925 pcs Datuen fitxa 1.MDM-37PSA.pdf2.MDM-37PSA.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Cup Shell tamaina, konektorearen diseinua 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Packaging Bulk Beste izenak IMDM-37PSA
MDM37PSA
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 37 Muntaketa mota Panel Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Etxebizitza materiala Liquid Crystal Polymer (LCP) Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ezaugarriak Shielded Deskribapen zehatza 37 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector
Uneko balorazioa 3A Harremanetarako mota Signal