MDM-37PBSPL58
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDM-37PBSPL58
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN MICRO-D PLUG 37POS PNL MNT
Fitxak: MDM-37PBSPL58.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 446 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 446 pcs
  • Mezua
MDM-37PBSPL58ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDM-37PBSPL58 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN MICRO-D PLUG 37POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 446 pcs Datuen fitxa MDM-37PBSPL58.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Wire Leads Shell tamaina, konektorearen diseinua 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row
Packaging Bulk Beste izenak 096520-0857
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 37 Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Shielded Deskribapen zehatza 37 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector
Uneko balorazioa 3A Harremanetarako mota Signal
Harremanetarako materiala Copper Alloy Harremanetarako formularioa -
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Kontaktua Amaitu Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Konektorearen estiloa D-Type, Micro-D
Kolore - Backset tartea -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MDM-37PBSP-7
MDM-37PBSP-7
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN MICRO-D PLUG 37POS PNL MNT
Stockean: 491 pcs
Deskarga: MDM-37PBSP-7.pdf
RFQ
MDM-37PCBR
MDM-37PCBR
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN MICRO-D PLUG 37POS R/A SLDR
Stockean: 509 pcs
Deskarga: MDM-37PCBR.pdf
RFQ
MDM-37PBSP
MDM-37PBSP