MDM-37PBRL56
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDM-37PBRL56
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN MICRO-D PLUG 37POS R/A
Fitxak: MDM-37PBRL56.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 430 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 430 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
MDM-37PBRL56ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDM-37PBRL56 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN MICRO-D PLUG 37POS R/A Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 430 pcs Datuen fitxa MDM-37PBRL56.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Wire Leads Shell tamaina, konektorearen diseinua 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row
Packaging - Beste izenak 096520-0783
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 37 Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Liquid Crystal Polymer (LCP)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ezaugarriak Shielded
Deskribapen zehatza 37 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector Uneko balorazioa 3A