MDM-31SL1B
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDM-31SL1B
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN MICRO-D RCPT 31POS PNL MNT
Fitxak: MDM-31SL1B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 841 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 841 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
MDM-31SL1Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDM-31SL1B fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN MICRO-D RCPT 31POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 841 pcs Datuen fitxa MDM-31SL1B.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Wire Leads Shell tamaina, konektorearen diseinua 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Packaging Bulk Beste izenak 096519-0000
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 31 Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Liquid Crystal Polymer (LCP)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ezaugarriak Shielded
Deskribapen zehatza 31 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector Uneko balorazioa 3A
Harremanetarako mota Signal Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako formularioa - Kontaktua Amaitu Loditasuna -
Kontaktua Amaitu Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Konektorearen estiloa D-Type, Micro-D Kolore -
Backset tartea -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MDM-31SHY01M5
MDM-31SHY01M5
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: MICRO 31C S 18" 10CR /11 JACKS
Stockean: 792 pcs
Deskarga:
RFQ
MDM-31SL1B-A174
MDM-31SL1B-A174
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN MICRO-D RCPT 31POS PNL MNT