MDM-31SH034B
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDM-31SH034B
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena MICRO 31POS SKT 8"
Fitxak: 1.MDM-31SH034B.pdf2.MDM-31SH034B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
MDM-31SH034Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDM-31SH034B fabrikatzailea Cannon
deskribapena MICRO 31POS SKT 8" Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1076 pcs Datuen fitxa 1.MDM-31SH034B.pdf2.MDM-31SH034B.pdf
Usage - Mota D-Type, Micro-D
estali - Series MDM
Beste izenak IMDM-31SH034B
MDM31SH034B
Posizio kopurua 31
Luzera 0.667' (203.20mm, 8.00") Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Deskribapen zehatza D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 0.667' (203.20mm, 8.00") Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads Kontaktua Amaitu Loditasuna -