MDM-31SH025F
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDM-31SH025F
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena MICRO 31POS SKT 10"
Fitxak: 1.MDM-31SH025F.pdf2.MDM-31SH025F.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 898 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 898 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
MDM-31SH025Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDM-31SH025F fabrikatzailea Cannon
deskribapena MICRO 31POS SKT 10" Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 898 pcs Datuen fitxa 1.MDM-31SH025F.pdf2.MDM-31SH025F.pdf
Usage - Mota D-Type, Micro-D
estali - Series MDM
Beste izenak IMDM-31SH025F
MDM31SH025F
Posizio kopurua 31
Luzera 0.833' (254.00mm, 10.00") Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Deskribapen zehatza D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 0.833' (254.00mm, 10.00") Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads Kontaktua Amaitu Loditasuna -