MDM-31SH005L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDM-31SH005L
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena MICRO 31POS SKT 30"
Fitxak: 1.MDM-31SH005L.pdf2.MDM-31SH005L.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 891 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 891 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
MDM-31SH005Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDM-31SH005L fabrikatzailea Cannon
deskribapena MICRO 31POS SKT 30" Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 891 pcs Datuen fitxa 1.MDM-31SH005L.pdf2.MDM-31SH005L.pdf
Usage - Mota D-Type, Micro-D
estali - Series MDM
Beste izenak IMDM-31SH005L
MDM31SH005L
Posizio kopurua 31
Luzera 2.50' (762.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Deskribapen zehatza D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 2.50' (762.00mm) Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads Kontaktua Amaitu Loditasuna -