MDM-31SCBRP
CannonCannon
MDM-31SCBRP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDM-31SCBRP
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN MICRO-D RCPT 31POS R/A SLDR
Fitxak: 1.MDM-31SCBRP.pdf2.MDM-31SCBRP.pdf3.MDM-31SCBRP.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 468 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 468 pcs
  • Mezua
MDM-31SCBRPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDM-31SCBRP fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN MICRO-D RCPT 31POS R/A SLDR Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 468 pcs Datuen fitxa 1.MDM-31SCBRP.pdf2.MDM-31SCBRP.pdf3.MDM-31SCBRP.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row
Packaging Bulk Beste izenak 096519-0161
IMDM-31SCBRP
IMDM-31SCBRP-ND
MDM-31SCBRP-ND
MDM31SCBRP-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 31 Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Liquid Crystal Polymer (LCP)
Flange Feature Mating Side, Female Screwlock (2-56) Ezaugarriak Shielded
Deskribapen zehatza 31 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector Uneko balorazioa 3A
Harremanetarako mota Signal Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako formularioa - Kontaktua Amaitu Loditasuna -
Kontaktua Amaitu Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Konektorearen estiloa D-Type, Micro-D Kolore -
Backset tartea -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MDM-31SCBRP-12
MDM-31SCBRP-12
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN MICRO-D RCPT 31POS R/A SLDR