MDM-31PH005F
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDM-31PH005F
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena MICRO 31POS PIN 30"
Fitxak: MDM-31PH005F.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 774 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 774 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
MDM-31PH005Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDM-31PH005F fabrikatzailea Cannon
deskribapena MICRO 31POS PIN 30" Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 774 pcs Datuen fitxa MDM-31PH005F.pdf
Usage - Mota D-Type, Micro-D
estali - Series MDM
Beste izenak 096518-0106
IMDM-31PH005F
IMDM-31PH005F-ND
MDM31PH005F-ND
Posizio kopurua 31
Luzera 2.50' (762.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Deskribapen zehatza D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 2.50' (762.00mm) Plug, Male Pins to Individual Wire Leads Kontaktua Amaitu Loditasuna -