MDM-31PBS
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDM-31PBS
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN MICRO-D PLUG 31POS PNL MNT
Fitxak: 1.MDM-31PBS.pdf2.MDM-31PBS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 556 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 556 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
MDM-31PBSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDM-31PBS fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN MICRO-D PLUG 31POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 556 pcs Datuen fitxa 1.MDM-31PBS.pdf2.MDM-31PBS.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row
Packaging Bulk Beste izenak 096518-0101
IMDM-31PBS
IMDM-31PBS-ND
MDM31PBS-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 31 Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Liquid Crystal Polymer (LCP)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ezaugarriak Shielded
Deskribapen zehatza 31 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector Uneko balorazioa 3A
Harremanetarako mota Signal Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako formularioa - Kontaktua Amaitu Loditasuna -
Kontaktua Amaitu Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Konektorearen estiloa D-Type, Micro-D Kolore -
Backset tartea -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MDM-31PBSL61
MDM-31PBSL61
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN MICRO-D PLUG 31POS PNL MNT
Stockean: 455 pcs
Deskarga: MDM-31PBSL61.pdf
RFQ
MDM-31PBRM7
MDM-31PBRM7
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN MICRO-D PLUG 31POS R/A SLDR
Stockean: 3879 pcs
Deskarga: MDM-31PBRM7.pdf
RFQ
MDM-31PBS-A174
MDM-31PBS-A174