MDM-25SL1B
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDM-25SL1B
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN MICRO-D RCPT 25POS PNL MNT
Fitxak: MDM-25SL1B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 775 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 775 pcs
  • Mezua
MDM-25SL1Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDM-25SL1B fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN MICRO-D RCPT 25POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 775 pcs Datuen fitxa MDM-25SL1B.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Wire Leads Shell tamaina, konektorearen diseinua 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Packaging Bulk Beste izenak 096517-0000
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 25 Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Liquid Crystal Polymer (LCP)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ezaugarriak Shielded
Deskribapen zehatza 25 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector Uneko balorazioa 3A