MDM-25SH034B
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDM-25SH034B
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena MICRO 25POS SKT 8"
Fitxak: 1.MDM-25SH034B.pdf2.MDM-25SH034B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
MDM-25SH034Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDM-25SH034B fabrikatzailea Cannon
deskribapena MICRO 25POS SKT 8" Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1176 pcs Datuen fitxa 1.MDM-25SH034B.pdf2.MDM-25SH034B.pdf
Usage - Mota D-Type, Micro-D
estali - Series MDM
Beste izenak 096517-0348
IMDM-25SH034B
IMDM-25SH034B-ND
MDM25SH034B-ND
Posizio kopurua 25
Luzera 0.667' (203.20mm, 8.00") Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Deskribapen zehatza D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 0.667' (203.20mm, 8.00") Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads Kontaktua Amaitu Loditasuna -
Kontaktua Amaitu Gold Kolore Multiple
2. Konexatzailea Individual Wire Leads 1. Konexatzailea Receptacle, Female Sockets
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MDM-25SH034B-A174
MDM-25SH034B-A174
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: MICRO 25C S 8" RBW NI