MDM-25SH006P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDM-25SH006P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena MICRO-D PLUG 25POS SKT 36" WIRE
Fitxak: 1.MDM-25SH006P.pdf2.MDM-25SH006P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 881 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 881 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
MDM-25SH006Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDM-25SH006P fabrikatzailea Cannon
deskribapena MICRO-D PLUG 25POS SKT 36" WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 881 pcs Datuen fitxa 1.MDM-25SH006P.pdf2.MDM-25SH006P.pdf
Usage - Mota D-Type, Micro-D
estali - Series MDM
Beste izenak IMDM-25SH006P
MDM25SH006P
Posizio kopurua 25
Luzera 3.00' (914.40mm) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Deskribapen zehatza D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 3.00' (914.40mm) Plug, Female Sockets to Individual Wire Leads Kontaktua Amaitu Loditasuna -