MDM-25PH034P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDM-25PH034P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena MICRO 25POS PIN 8"
Fitxak: 1.MDM-25PH034P.pdf2.MDM-25PH034P.pdf
  • Mezua
MDM-25PH034Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDM-25PH034P fabrikatzailea Cannon
deskribapena MICRO 25POS PIN 8" Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1184 pcs Datuen fitxa 1.MDM-25PH034P.pdf2.MDM-25PH034P.pdf
Usage - Mota D-Type, Micro-D
estali - Series MDM
Beste izenak IMDM-25PH034P
MDM25PH034P
Posizio kopurua 25
Luzera 0.667' (203.20mm, 8.00") Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Deskribapen zehatza D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 0.667' (203.20mm, 8.00") Plug, Male Pins to Individual Wire Leads Kontaktua Amaitu Loditasuna -
Kontaktua Amaitu Gold Kolore Multiple
2. Konexatzailea Individual Wire Leads 1. Konexatzailea Plug, Male Pins
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MDM-25PH034M5-F222
MDM-25PH034M5-F222
fabrikatzaileak: ITT Cannon, LLC
deskribapena: MICRO 25C P 8" RBW JACKS HT
Stockean: 436 pcs
Deskarga: MDM-25PH034M5-F222.pdf
RFQ
MDM-25PH034M2-F222
MDM-25PH034M2-F222
Stockean: 552 pcs
Deskarga: MDM-25PH034M2-F222.pdf
RFQ
MDM-25PH034P-A174
MDM-25PH034P-A174
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: MICRO 25C P 8" RBW JACKP NI