MDM-25PBSPL58
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDM-25PBSPL58
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN MICRO-D PLUG 25POS PNL MNT
Fitxak: MDM-25PBSPL58.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 534 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 534 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
MDM-25PBSPL58ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDM-25PBSPL58 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN MICRO-D PLUG 25POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 534 pcs Datuen fitxa MDM-25PBSPL58.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Wire Leads Shell tamaina, konektorearen diseinua 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row
Packaging Bulk Beste izenak 096516-0713
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 25 Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Liquid Crystal Polymer (LCP)
Flange Feature Mating Side, Female Screwlock (2-56) Ezaugarriak Shielded
Deskribapen zehatza 25 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector Uneko balorazioa 3A