MDM-21SSP
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDM-21SSP
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN MICRO-D RCPT 21POS PNL MNT
Fitxak: MDM-21SSP.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 766 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 766 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
MDM-21SSPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDM-21SSP fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN MICRO-D RCPT 21POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 766 pcs Datuen fitxa MDM-21SSP.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Cup Shell tamaina, konektorearen diseinua 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 21
Muntaketa mota Panel Mount Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Shielded Deskribapen zehatza 21 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
Uneko balorazioa 3A Harremanetarako mota Signal
Harremanetarako materiala Copper Alloy Harremanetarako formularioa -
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Kontaktua Amaitu Gold
Konektore mota Receptacle, Female Sockets Konektorearen estiloa D-Type, Micro-D
Kolore - Backset tartea -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MDM-24C4PH001B
MDM-24C4PH001B
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: MICRO
Stockean: 333 pcs
Deskarga: MDM-24C4PH001B.pdf
RFQ
MDM-21SSP-A141
MDM-21SSP-A141
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN MICRO-D RCPT 21POS PNL MNT
Stockean: 453 pcs
Deskarga: MDM-21SSP-A141.pdf
RFQ
MDM-21SSM6
MDM-21SSM6
Stockean: 652 pcs
Deskarga: MDM-21SSM6.pdf
MDM-21SSP-A30
MDM-21SSP-A30