MDM-21SSL-A30
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDM-21SSL-A30
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN MICRO-D RCPT 21POS PNL MNT
Fitxak: MDM-21SSL-A30.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 451 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 451 pcs
  • Mezua
MDM-21SSL-A30ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDM-21SSL-A30 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN MICRO-D RCPT 21POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 451 pcs Datuen fitxa MDM-21SSL-A30.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Cup Shell tamaina, konektorearen diseinua 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Shell Material, Amaitu Aluminum, Anodized Black Plated Series 83513-Style Micro D Metal Shell (MDM)
Packaging Bulk Beste izenak 096515-0163
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 21 Muntaketa mota Panel Mount
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Liquid Crystal Polymer (LCP)
Flange Feature Cable Side, Male Jackscrew (2-56) Ezaugarriak Shielded
Deskribapen zehatza 21 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector Uneko balorazioa 3A