MDM-21SH005P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDM-21SH005P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena MICRO 21POS SKT 30"
Fitxak: 1.MDM-21SH005P.pdf2.MDM-21SH005P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
MDM-21SH005Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDM-21SH005P fabrikatzailea Cannon
deskribapena MICRO 21POS SKT 30" Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1228 pcs Datuen fitxa 1.MDM-21SH005P.pdf2.MDM-21SH005P.pdf
Usage - Mota D-Type, Micro-D
estali - Series MDM
Beste izenak IMDM-21SH005P
MDM21SH005P
Posizio kopurua 21
Luzera 2.50' (762.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Deskribapen zehatza D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 2.50' (762.00mm) Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads Kontaktua Amaitu Loditasuna -
Kontaktua Amaitu Gold Kolore Multiple
2. Konexatzailea Individual Wire Leads 1. Konexatzailea Receptacle, Female Sockets
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MDM-21SH006B-A174
MDM-21SH006B-A174
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: MICRO 21C S 36" RBW NI
Stockean: 1332 pcs
Deskarga: MDM-21SH006B-A174.pdf
RFQ
MDM-21SH005M3-F222
MDM-21SH005M3-F222
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: MICRO 21C S 30" RBW JACKS HT
Stockean: 3153 pcs
Deskarga: MDM-21SH005M3-F222.pdf
RFQ
MDM-21SH005P-F222
MDM-21SH005P-F222
deskribapena: MICRO 21C S 30" RBW JACKP HT