MDM-21PSK
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDM-21PSK
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN MICRO-D PLUG 21POS PNL MNT
Fitxak: 1.MDM-21PSK.pdf2.MDM-21PSK.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 820 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 820 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
MDM-21PSKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDM-21PSK fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN MICRO-D PLUG 21POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 820 pcs Datuen fitxa 1.MDM-21PSK.pdf2.MDM-21PSK.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Cup Shell tamaina, konektorearen diseinua 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Packaging Bulk Beste izenak 096514-0082
IMDM-21PSK
IMDM-21PSK-ND
MDM21PSK-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 21 Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Liquid Crystal Polymer (LCP)
Flange Feature Cable Side, Male Jackscrew (2-56) Ezaugarriak Shielded
Deskribapen zehatza 21 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector Uneko balorazioa 3A