MDM-21PH034P
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDM-21PH034P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena MICRO 21POS PIN 8"
Fitxak: 1.MDM-21PH034P.pdf2.MDM-21PH034P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
MDM-21PH034Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDM-21PH034P fabrikatzailea Cannon
deskribapena MICRO 21POS PIN 8" Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1396 pcs Datuen fitxa 1.MDM-21PH034P.pdf2.MDM-21PH034P.pdf
Usage - Mota D-Type, Micro-D
estali - Series MDM
Beste izenak IMDM-21PH034P
MDM21PH034P
Posizio kopurua 21
Luzera 0.667' (203.20mm, 8.00") Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Deskribapen zehatza D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 0.667' (203.20mm, 8.00") Plug, Male Pins to Individual Wire Leads Kontaktua Amaitu Loditasuna -
Kontaktua Amaitu Gold Kolore Multiple
2. Konexatzailea Individual Wire Leads 1. Konexatzailea Plug, Male Pins
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MDM-21PH034M3-F222
MDM-21PH034M3-F222
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CABLE ASSY D TO MICRO-D MULTI 8"
Stockean: 4385 pcs
Deskarga: MDM-21PH034M3-F222.pdf
RFQ
MDM-21PH034L-F222
MDM-21PH034L-F222
fabrikatzaileak: Cannon
Stockean: 2817 pcs
Deskarga: MDM-21PH034L-F222.pdf
RFQ
MDM-21PH034P-A174
MDM-21PH034P-A174
deskribapena: MICRO 21 PIN 8" RBW JACKP A174
Deskarga: MDM-21PH034P-A174.pdf
MDM-21PH034P-F222
MDM-21PH034P-F222