MDM-21PCBRA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDM-21PCBRA
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN MICRO-D PLUG 21POS R/A SLDR
Fitxak: MDM-21PCBRA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 615 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 615 pcs
  • Mezua
MDM-21PCBRAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDM-21PCBRA fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN MICRO-D PLUG 21POS R/A SLDR Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 615 pcs Datuen fitxa MDM-21PCBRA.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row
Packaging Bulk Beste izenak IMDM-21PCBRA
MDM21PCBRA
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 21 Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Liquid Crystal Polymer (LCP)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ezaugarriak Shielded
Deskribapen zehatza 21 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector Uneko balorazioa 3A
Harremanetarako mota Signal Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako formularioa - Kontaktua Amaitu Loditasuna -
Kontaktua Amaitu Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Konektorearen estiloa D-Type, Micro-D Kolore -
Backset tartea -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MDM-21PCBRM7-A141
MDM-21PCBRM7-A141
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN MICRO-D PLUG 21POS R/A SLDR
Stockean: 428 pcs
Deskarga: MDM-21PCBRM7-A141.pdf
RFQ
MDM-21PCBR-A141
MDM-21PCBR-A141
fabrikatzaileak: Cannon