MDM-15SSM6
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDM-15SSM6
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN MICRO-D RCPT 15POS PNL MNT
Fitxak: 1.MDM-15SSM6.pdf2.MDM-15SSM6.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
MDM-15SSM6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDM-15SSM6 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN MICRO-D RCPT 15POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1074 pcs Datuen fitxa 1.MDM-15SSM6.pdf2.MDM-15SSM6.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Cup Shell tamaina, konektorearen diseinua 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 15
Muntaketa mota Panel Mount Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Etxebizitza materiala Liquid Crystal Polymer (LCP) Flange Feature Cable Side, Male Jackscrew (2-56)
Ezaugarriak Shielded Deskribapen zehatza 15 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
Uneko balorazioa 3A Harremanetarako mota Signal