MDM-15PH016L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDM-15PH016L
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena MICRO 15POS PIN 6"
Fitxak: 1.MDM-15PH016L.pdf2.MDM-15PH016L.pdf
  • Mezua
MDM-15PH016Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDM-15PH016L fabrikatzailea Cannon
deskribapena MICRO 15POS PIN 6" Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1060 pcs Datuen fitxa 1.MDM-15PH016L.pdf2.MDM-15PH016L.pdf
Usage - Mota D-Type, Micro-D
estali - Series MDM
Beste izenak 096512-0569
IMDM-15PH016L
IMDM-15PH016L-ND
MDM15PH016L-ND
Posizio kopurua 15
Luzera 0.500' (152.40mm, 6.00") Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Deskribapen zehatza D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 0.500' (152.40mm, 6.00") Plug, Male Pins to Individual Wire Leads Kontaktua Amaitu Loditasuna -
Kontaktua Amaitu Gold Kolore Multiple
2. Konexatzailea Individual Wire Leads 1. Konexatzailea Plug, Male Pins
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MDM-15PH016K-A174
MDM-15PH016K-A174
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: MICRO 15C P 6" RBW JACKS NI
Stockean: 1049 pcs
Deskarga: MDM-15PH016K-A174.pdf
RFQ
MDM-15PH016L-A174
MDM-15PH016L-A174
fabrikatzaileak: Cannon