MDM-100SL2B1
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDM-100SL2B1
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN MICROD RCPT 100POS PNL MNT
Fitxak: MDM-100SL2B1.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 393 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 393 pcs
  • Mezua
MDM-100SL2B1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDM-100SL2B1 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN MICROD RCPT 100POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 393 pcs Datuen fitxa MDM-100SL2B1.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Wire Leads Shell tamaina, konektorearen diseinua 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Packaging Bulk Beste izenak 097391-0459
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 4
Posizio kopurua 100 Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Liquid Crystal Polymer (LCP)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ezaugarriak Shielded
Deskribapen zehatza 100 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector Uneko balorazioa 3A
Harremanetarako mota Signal Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako formularioa - Kontaktua Amaitu Loditasuna -
Kontaktua Amaitu Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Konektorearen estiloa D-Type, Micro-D Kolore -
Backset tartea -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MDM-100SL61B
MDM-100SL61B
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN MICROD RCPT 100POS PNL MNT
Stockean: 371 pcs
Deskarga: MDM-100SL61B.pdf
RFQ
MDM-100SL2B
MDM-100SL2B
fabrikatzaileak: Cannon